Побудувати в одній координатнiй площині графіки рівнянь х - у = 5 і 2х + Зу = 5 та знайти

координати точки їхнього перетину. Переконатись, що знайдена пара чисел є розв'язком кожного з рівнянь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Никита.

Ответ:

Объяснение:Щоб побудувати графіки рівнянь х - у = 5 і 2х + 3у = 5, спочатку виразимо у залежності від х в обох рівняннях.

Рівняння 1: х - у = 5

у = х - 5

Рівняння 2: 2х + 3у = 5

2х = 5 - 3у

х = (5 - 3у)/2

Тепер можемо побудувати графіки цих рівнянь:

Для рівняння 1: у = х - 5

x | y

-5 | -10

0 | -5

5 | 0

Для рівняння 2: х = (5 - 3у)/2

y | x

-5 | 10

0 | 5/2

5 | 0

На графіку ми бачимо, що графіки рівнянь перетинаються в точці (5, 0). Ця точка є розв'язком обох рівнянь.

Перевірка:

Підставимо координати точки (5, 0) в обидва рівняння:

Рівняння 1: 5 - 0 = 5, що є правильним.

Рівняння 2: 2(5) + 3(0) = 5, що також є правильним.

Таким чином, пара чисел (5, 0) є розв'язком кожного з рівнянь.