Побудувати в одній координатній площині графіки рівнянь x+y= 3 і 2х + бу = 3, знайти координати

точки їх перетину. Перевірити, що знайдена пара чисел є розв'язком кожного з даних рівнянь. Э

Ответы на вопрос

Отвечает Пятых Екатерина.

Ответ:

\left\{\begin{array}{l}x+y=3\ |\cdot (-2)\\2x+6y=3\end{array}\right\ \oplus \ \left\{\begin{array}{l}x=3-y\\4y=-3\end{array}\right\ \ \left\{\begin{array}{l}x=3,75\\y=-0,75\end{array}\right\\\\\\tochka\ \ (\ 3,75\ ;\ -0,75\ )