Побудуйте в одній координатній площині графіки рівнянь x + y = 5 i 7x-4y = 2 Знайдіть координати

точки їх перетину. Переконайтеся, що знайдена пара с розв'язком кожного з рівнянь

Ответы на вопрос

Отвечает Хотенова Настя.

Объяснение:

{x+y=5

{7x-4y=2

{x=5-y

{7x-4y=2

7(5-y)-4y=2

35-7y-4y=2

35-11y=2

-11y=2-35

-11y=-33

y=3

x=5-3

x=2

(x,y)=(2,3)

Це фото графіка: