Побудувати в одній координатній площині графіки рівнянь х + у = 2 і 2х -3у = 9 та знайти координати

точки їхнього перетину. Переконатись що знайдена пара чисел є розв'язком кожного з даних рівнянь

Ответы на вопрос

Отвечает Жданов Игорь.

Ответ:

................

Объяснение:

там, где замазано должно быть

2x = 9 + 3y \\ x =  \frac{9 + 3y}{2}