Один із коренів рiвняння х2+ах-20 = 0 дорівнює -4. Знайдіть коефіцієнт а і другий корінь рівняння.​


Ответы на вопрос

Отвечает Вейс Аина.

Ответ:

Объяснение:

х²+ах-20 = 0

D = a²+ 80

x= (-a± корінь(D))/2=-4

± корінь( a²+ 80)  = a-8

a²+ 80 = a² -16a +64

16 = -16a

a= -1

x2=(1+9)/2=5