Розв'язати рівняння 3x - 2 = 2x - 3 варіанти відповідей-1 01Коренів не маєрозв'язання на листочку


Ответы на вопрос

Отвечает Пасека Дима.

Давайте розв'яжемо рівняння 3x - 2 = 2x - 3:

3x - 2 = 2x - 3

Спочатку перенесемо всі члени з x на одну сторону:

3x - 2x = -3 + 2

x = -1

Таким чином, розв'язком рівняння є x = -1. Варіант відповіді "-1" вірний.

Отвечает Затеева Ульяна.

Відповідь:

-1

Покрокове пояснення:

3х - 2 = 2х - 3

3х - 2х = -3 + 2

1х = -1

-1 : 1 = х

х = -1