Знайдіть восьмий член арифметичної прогресії якщо а1 = 17, d = -2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Калесникова Вика.

Ответ:

3

Объяснение:

а₈ = 17 + (-2) × 7 = 17 + (-14) = 17 - 14 = 3