Яким є період вільних електромагнітних коливань у контурі, що складається з конденсатора ємністю 40

мкФ і котушки з індуктивністю 9 мГн.? (Задача)

Ответы на вопрос

Отвечает Рымбек Руслан.

Ответ: ответ ниже

Объяснение:

Период колебаний в контуре с индуктивностью L и емкостью C составляет T=2*π*√(L*C)⇒T=6,28*√(9*10-³*40*10-⁶)= сколько то секунд