Яким є період вільних електромагнітних коливань у коливальному контурі, який складається з

конденсатора ємністю 5000 пФ та котушки індуктивністю 0,2 мГн?

Ответы на вопрос

Отвечает Неганова Лера.

Дано:

C=5000 пФ=5×10^-9 Ф

L=0,2 мГн=2×10^-4 Гн

T-?

Розв'язання:

T=2π√LC=2×3,14√2×10^-4×5×10^-9≈6,28×10^-6 (с)

Відповідь:T≈6,28×10^-6 с.