Срочнооооооо! Визначити період і частоту вільних електромагнітних коливань у контурі, що

складається з конденсатора ємністю 250 пФ і котушки з індуктивністю 40 МкГн.

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Ярослав.

Ответ:

C=250 пФ = 2.5•10^10 ф

L=40 мкГн 4•10^-5 ф

T= 2n √(LC) = 2•3.14√(2.5•10^-10•4•10^-5) = 6.28•10^-7 с- период собственных колебаний контура

f = 1/T = 1/6.28•10^-7 = 1592357 Гц = 1.592 МГц-частота собственных колебаний контура