Стріла, випущена з лука вертикально вгору, впала на землю через 10 с. Установіть відповідність між

характеристиками руху та їх чисельними значеннями. Всі величини подані в СІ. 1 Початкова швидкість руху стріли (м/с) 2 Прискорення при даному русі в (м/с2) 3 Максимальна висота, на яку підніметься стріла в (м) 4 Час руху стріли до верхньої точки в (с) 5 Швидкість стріли в верхній точці траєкторії в (м/с) А)5 Б)10 В)125 Г)0 Д)50

Ответы на вопрос

Отвечает Уразгалиев Дамир.

Ответ:

  • Початкова швидкість руху стріли (м/с) = 50
  • Прискорення при даному русі в (м/с2) = 10
  • Максимальна висота, на яку підніметься стріла в (м) = 125
  • Час руху стріли до верхньої точки в (с) = 5
  • Швидкістьстріли в верхній точці траєкторії в (м/с)= 0

Объяснение:

  Л-логіка (без образ)

1 0