1.Коливальний контур містить конденсатор ємністю 800 пф і котушку індуктивністю 2 мкГн. Який

період власних коливань контуру?2. Коливальний контур складається з конденсатора ємністю 6 пФ та котушки індуктивністю 11мкГн.коливань. Визначити частоту електромагнітних коливань у контурі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Половий Сергей.

1) T=2π√(L*C)

T=2π√(2*10⁻⁶ * 800*10⁻¹²)=2π√(16*100*10⁻¹⁸)=2π*4*10*10⁻⁹=80π нс. (нано)

2) частота ν

ν=1/Т=1/(2π√LC)

ν=1/(2π√(11*10⁻⁶ * 6*10⁻¹²)=1/(2π√(66*10⁻¹⁸)=1/(2π√66) * 10⁹ Гц.

ИЛИ 1/(2π*√66) ГГц (гига) ≈1/(16π) ГГц.

√66≈8,1.