Знайдіть одинадцятий член арифметичної прогресії -5;-3;-1;....​


Ответы на вопрос

Отвечает Зубковская Татьяна.

спочатку знайдемо різницю.

d = -3 + (-5)

d = -8

а тепер вже а11

а11 = а1 + 10d

a11 = -5 + 10 × (-8) = -5 - 80 = -85