Срочно!!!соствить таблицу где А= работа, N = продуктивность t=время Якщо одночасно відкрити два

крани, то ванна наповниться во- дою за 12 хв. Якщо спочатку відкрити тільки один кран, а коли наповниться половина ванни закрити його та відкрити другий кран води, то вся ванна наповниться за 25 хвилин. За який най- менший час (у хвилинах) наповниться ванна, якщо відкрити тільки один кран?

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Анна.

Для розв'язання задачі складемо таблицю:

| Кран | Робота (А) | Продуктивність (N) | Час (t) |

|------|------------|--------------------|---------|

| 1    | x          | 1                  | t       |

| 2    | x          | 1                  | t       |

| 1    | 1/2x       | 1                  | t/2     |

| 2    | 1/2x       | 1                  | 25-t/2  |

За умовою задачі, обсяг ванни позначимо як x. Тоді з першого рядка таблиці отримуємо, що робота кожного крану дорівнює x. З другого рядка таблиці випливає, що кожен кран має продуктивність 1, тобто за одну хвилину вони наповнюють одну частину ванни. З третього рядка таблиці видно, що перший кран наповнює ванну до половини за час t/2. З четвертого рядка таблиці можна знайти, що другий кран наповнює другу половину ванни за час 25-t/2.

За умовою задачі, якщо відкрити два крани одночасно, то ванна наповниться за 12 хвилин. Це означає, що робота двох кранів разом дорівнює об'єму ванни, тобто:

x = A * N * t = 2 * A * N * (12/60) = A * N * 2/5

Звідси отримуємо, що A * N * 3/5 = x.

Тепер можемо записати рівняння для часу наповнення ванни, якщо відкрити тільки один кран:

A * N * t = x

t = x / (A * N)

Підставляємо значення x з рівняння вище:

t = (A * N * 3/5) / (A * N) = 3/5

Отже, ванна наповниться за 3/5 години або 36 хвилин, якщо відкрити тільки один кран.