Двох братів порівну горіхів. Якщо старший брат віддасть молодшому 16 горіхів, то в нього стане в 3

разів (-и) менше горіхів, ніж у молодшого. Скільки горіхів у кожного брата було спочатку? Відповідь: у кожного брата спочатку було по горiхiв (-и).

Ответы на вопрос

Отвечает Уточкина Екатерина.

Ответ:

Пусть у каждого брата было по х орехов. Уравнение:(х - 16) · 3 = х + 16

3х - 80 = х + 16

3х - х = 16 + 80

2х = 96

х= 96:2 = 42 Вiдповiдь: 42 горiха було у кожного брата спочатку.

Пошаговое объяснение:ВРОДЕ ТАК