Визначте потужність струму в електричнiй лампі, якщо при напрузі 3 В сила струму в ній 100 мА.​


Ответы на вопрос

Отвечает Нуртасова Айдана.

Ответ:

Дано:

U=3 B;

I=100 мА=100*10^-3 А=0,1 А.

Знайти Р.

Р=U*I=3*0,1=0,3 Вт.

Объяснение: