Потрібно терміново люди допоможіть прошуу!! Задача: у двох братів порівну горіхів . Якщо старший

брат віддасть молодшому 18 горіхів , то в нього стане в 4 разів(-и) менше горіхів , ніж у молодшого . Скільки горіхів у кожного брата було спочатку?задача 6 клас​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьма Анастасія.

Пусть х - кол-во орехов у двух братьев. После того, как старший дал младшему (х-18) орехов, то у младшего брата стало (х+18) орехов. Составим и решим уравнение:

\frac{x+18}{x-18}=4

x+18=4x-72

-3x= -90

x= 30

Ответ: у каждого брата было по 30 орехов