Щоб отримати 120 кг мельхіору, треба сплавити 18 кг нікелю, 24 кг цинку, а решту — міді. Скільки

кілограмів кожного металу треба взяти, щоб отримати 164 кг мельхіору? Пожалуйста с пошаговым объяснением.

Ответы на вопрос

Отвечает Amerhanov Artur.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

120-(18+24)=78кг меди

18÷120=0,15 =15% никель

24÷120=0,2=20% цинк

78÷120=0,65=65% медь

164÷100=1,64 кг 1%

1,64×15=24,6кг никель

1,64×20=32,8 кг цинк

1,64×65=106,6 кг медь