3.Число 2 300 збільшили на 10 %. Який результат утворився? ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ 4. Для виготовлення

металевого посуду використовують мельхіор – сплав нікелю, цинку та міді, маси яких пропорційні числам 3, 4 і 13 відповідно. Скільки кілограмів кожного металу треба взяти, щоб дістати 150 кг мельхіору?

Ответы на вопрос

Отвечает Халявина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4)2300+2300×10/100=2530

5)никель150×3/100=4.5кг

Цинк150×4/100=6 кг

Медь150×13/100=19.5 кг