Мельхіор- це сплав нікелю та міді , маси яких пропорційні числам 2 і 9 . Скільки потрібно взяти

міді для виготовлення 25.3 кг мельхіору.

Ответы на вопрос

Отвечает Юрьев Георгий.
2+9=11 частей - всего
25,3:11=2,3 кг - одна часть
2,3*9=20,7 кг - медь
2,3*2=4,6 кг никель