Маси нікелю й міді відповідно відносяться як 4:18.Сплав нікелю й міді- це мельхіор.Скільки

необхідно взяти міді для виготовлення 37,4 кг мельхіору?

Ответы на вопрос

Отвечает Τретьяков Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 х +18 х = 37,4

22 х = 37,4

х = 1,7

4*1,7 = 6,8 кг никеля

18*1,7 = 30,6 кг меди