Щоб отримати 120 кг мельхиору,треба сплавити 18кг нікелю,24кг цинку, а решту міді.Скільки

кілограмів кожного леталу треба взяти,щоб отримати 164 кг мельхіору?

Ответы на вопрос

Отвечает Бяхова Алёна.

Щоб отримати 120 кг мельхиору, треба сплавити 18кг нікелю, 24кг цинку, і 120-(18+24)=78кг міді.

знайдем вміст кожного металу у відсотковому співвідношенні:

нікель. 18*100/120=15%.

цинк. 24*100/120=20%.

мідь. 78*100/120=65%.

беручи до уваги відсоткове співвідношеня металів, знайдем кількість цих металів для отримання 164кг мельхіору.

нікель. 15% від 164кг або  0,15*164=24,6кг.

цинк. 20% від 164кг або 0,2*164=32,8кг.

мідь. 65% від 164кг або 0,65*164=106,6кг.