У кошику 32 кульки жовтого та зеленого кольорів. Відомо, що зелених кульок на 8 менше, ніж

жовтих. Яка система відповідає умові задачі? x-y=32, |x - y = 8; Б) (x-y=32, x + y = 8; B) x+y= 32, x + y = 8; Г) [x-y=8, | x + y = 32. срочно пжж дам 75 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Елизавета.

Ответ:

Г.  х+у=32;  х-у=8

Объяснение:

Жовті кульки - х,  зелені кульки - у,  тоді   за умовою

х+у=32

х-у=8