Шість малярів можуть пофарбувати стіни в спортивному залі за 16,5 год. За який час можуть

пофарбувати стіни в цьому залі 10 малярів? (Відповідь запиши в годинах і хвилинах.) Можна рішеня та відповідь? Даю 55 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонов Артем.
Складемо пропорцію:
6 малярів = 16,5 год
10 малярів = ? год
6/10=х/16,5
х=6*16,5/10
х=9,9год=9год 54хв
Отвечает Курганов Влад.

6 малярів за 16,5год

1 маляр у 6 разів довше = 16,5 * 6 = 99год

10 малярів пофарбують у 10 разів швидше ніж 1 = 99 : 10 = 9,9год

1год = 60хв

0,9 год = 54хв

9,9год = (60*9) + 54 = 594хв або 9год 54 хв