Розв'язати задачу за допомогою системи рівнянь: Сума двох чисел дорівнює 37, а різниця дорінює 5.

Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Кахоров Бек.

Ответ: х=21, у=16

Объяснение: х+у=37 и х-у=5
х=5+у подставляем в 1-е уравнение
(5+у)+у=37
5+2у=37
2у=32
у=16
х=5+16=21