Арифметичну прогресію задано формулою п-го члена ап=-6n+3. Знайти третiй член цiєï прогресії.


Ответы на вопрос

Отвечает Наконечный Максим.

Відповідь : -15

Арифметичну прогресію задано формулою п-го члена ап=-6n+3.

Знайти третiй член цiєï прогресії.

а3=-6×3+3=-18+3=-15