Лінійну функцію задано формулою y = 0.2 x + 5 знайдіть 1) значення y якщо x = -15; 0; 7; 2) при

якому значені x значення y дорівнює 8,2; 7; 4

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимова Аделя.

Ответ:

1)якщо х=-15, то у=0,2×(-15)+5

у=2

якщо х=0, то у=0,2×0+5

у=5

якщо х=7, то у=0,2×7+5

у=6,4

2)при у=8,2

8,2=0,2х+5

0,2х=3,2

х=16

при у=7

7=0,2х+5

0,2х=2

х=10

при у=4

4=0,2х+5

0,2х=-1

х=-5