Даю всі балли:( Знайдіть суму нескінченно спадної геометричної прогресії (bn), перший член якої

дорівнює 24, а знаменник дорівнює −0,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Кийло Ольга.

Ответ: хорошего дня)

Объяснение:

Сума нескінченно спадної геометричної прогресії (bn) з першим членом 24 та знаменником -0.5 обчислюється за формулою:

S = a / (1 - r),

де a - перший член прогресії, r - знаменник прогресії.

Підставляючи відповідні значення, отримуємо:

S = 24 / (1 - (-0.5)) = 24 / 1.5 = 16.

Отже, сума нескінченно спадної геометричної прогресії (bn) дорівнює 16.