Сторони прямокутника відносять одна до одної як 2 : 3, а площа прямокутника дорівнює 24см2.

Знайдіть периметр даного прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Никулина Наташа.

Ответ:

20 см

Объяснение:

1 сторона прямоугольника = 2х см

2 сторона прямоугольника = 3х см

S = 24 см²

2х * 3х = 24

6х² = 24

х² = 24 : 6

х² = 4

х = ± 2

1 сторона прямоугольника = (2х) = 2 * 2 = 4 см

2 сторона прямоугольника = (3х) = 3 * 2 = 6 см

S = 4 * 6 = 24 см²

Р = 2 * (4 + 6) = 2 * 10 = 20 см