Розвяжи рівняння 2- 8 17 +(x-8 17)=7 2 17


Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Альбина.

Ответ:

Щоб розв'язати це рівняння, спочатку необхідно знайти спільний знаменник для дробів, що з'являються в лівій частині рівняння. Спільний знаменник для 2 і 8/17 - це 17, тому можемо записати:

(34/17) - (8/17) + (x - 8/17) = 72/17

Зараз, можна скоротити 8/17 і 8/17:

(34/17) + (x - 16/17) = 72/17

Тепер, віднімаємо 34/17 від обох боків рівняння:

x - 16/17 = 38/17

Додаємо 16/17 до обох боків рівняння:

x = 54/17

Отже, розв'язок рівняння:

x = 54/17