Помогитееееееееееееееее по математики знайти корінь рівняння пожайлуста мне нужно очень срооооочно.

Заранее благодарю. Даю 50 балоа. 1. Знайдіть корінь рівняння x+52=84 2. Чому дорівнює корінь рівняння 56-х=78 3 Чи вірно що корінь рівняння 2х+5=7, буде 1 4 Знайдіть корінь рівняння 3х-4=20 5 Знайдіть корені рівняння 5х+14=х-10 6 Розв'яжіть рівняння 2(х+3)=2х+6 7 Скільки коренів має рівняння 5х-8=5х+2 8 Знайдіть корені рівняння 18-3х=20-5х

Ответы на вопрос

Отвечает Голикова Анастасия.

Ответ:

1)x + 52 = 84 \\ x = 84 - 52 \\ x = 32

2)56 - x = 78 \\  - x = 78 - 56 \\  - x = 22 \\ x =  - 22

3)2x + 5 = 7 \\ 2x = 7 - 5 \\ 2x = 2 \\ x =  \frac{2}{2}  \\ x = 1

Да, верно

4)3x - 4 = 20 \\ 3x = 20 + 4 \\ 3x = 24 \\ x =  \frac{24}{3}  \\ x = 8

5)5x + 14 = x - 10 \\ 5x - x =  - 10 - 14 \\ 4x =  - 24 \\ x =  \frac{ - 24}{4}  \\ x =  - 6

6)2(x + 3) = 2x + 6 \\ 2x + 6 = 2x + 6 \\ 2x - 2x = 6 - 6 \\ 0 = 0

Утверждение верно

7)5x - 8 = 5x + 2 \\ 5x - 5x = 2 + 8 \\0 = 10

Кореней нет, утверждение ложно.

8)18 - 3x = 20 - 5x  \\  - 3x + 5x = 20 - 18 \\ 2x = 2 \\ x =  \frac{2}{2}  \\ x = 1