Задайте функцію формулою якщо відомо що графіком функції є пряма яка проходить через точки А(1;2) і

В(-1;0) СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Gallavich Adelina.

Відповідь:

Для того, щоб знайти формулу функції, яка описує пряму, що проходить через точки A(1;2) і B(-1;0), ми можемо використати формулу точкового векторного рівняння прямої:

r = r0 + tv,

де r - вектор, що описує будь-яку точку на прямій, r0 - вектор, що описує одну з точок на прямій (наприклад, точку A або B), v - вектор, що є напрямком прямої, та t - параметр, що визначає положення точки r на прямій.

Вектор напрямку можна знайти за формулою:

v = B - A,

де A і B - точки на прямій, а B - A дорівнює вектору, що спрямований від точки A до точки B.

Отже, ми отримуємо:

v = (-1, 0) - (1, 2) = (-2, -2).

Тепер ми можемо взяти будь-яку точку на прямій, наприклад A(1;2), та записати рівняння прямої:

r = (1, 2) + t(-2, -2),

або ж можемо переписати його відразу у вигляді функції:

y = 2 - 2x.

Пояснення: