Знайдіть різницю арифметичної прогресії, якщо хn = 13, xn-1 = 105.Срочно!


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Инна.

Ответ:-92

Объяснение:Для різниці арифметичної прогресії (d) можна скористатись формулою:

xn = xn-1 + d

Тоді:

d = xn - xn-1

d = 13 - 105

d = -92

Отже, різниця арифметичної прогресії дорівнює -92.