ДОПОМОЖІТЬ ДАМ 15 БАЛЛІ 1 ЗАВДАННЯ Знайти значення функції у = x² - 1, якщо значення аргументу

дорівнює -3.

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниборг Артем.

Відповідь:

y = 8

Пояснення:

Щоб знайти значення функції у = x² - 1 при x = -3, потрібно підставити x = -3 у вираз для функції та обчислити вираз:

у = x² - 1

у = (-3)² - 1

у = 9 - 1

у = 8

Отже, значення функції у = x² - 1 при x = -3 дорівнює 8.

Отвечает Сатаров Тимофей.
Відповідь дорівнює: y=8