В помощь! Визначте кількість коренів рівняння х²=2


Ответы на вопрос

Отвечает Огалев Олег.

Объяснение:

х²=2→х²-2=0

формула:D = b2 − 4ac D=0²-4*1*(-2)=0+8=8 D>0, отже, квадратне рівняння має два дійсних кореня