Через яку з даних точок проходить графік функції у=4х2+4: А(1;8) В(1;2) С(-2;20) К(4;9) помогите

пожалуйста кому не сложно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Дарья.

Щоб визначити, через яку з цих точок проходить графік функції y = 4x^2 + 4, ми можемо порівняти координати кожної точки з її відповідним значенням функції.

Для точки А(1;8):

Підставляємо x = 1 у функцію:

y = 4x^2 + 4 = 4(1)^2 + 4 = 8

Отже, точка А лежить на графіку функції y = 4x^2 + 4.

Для точки В(1;2):

Підставляємо x = 1 у функцію:

y = 4x^2 + 4 = 4(1)^2 + 4 = 8

Отже, точка В не лежить на графіку функції y = 4x^2 + 4.

Для точки С(-2;20):

Підставляємо x = -2 у функцію:

y = 4x^2 + 4 = 4(-2)^2 + 4 = 20

Отже, точка С лежить на графіку функції y = 4x^2 + 4.

Для точки К(4;9):

Підставляємо x = 4 у функцію:

y = 4x^2 + 4 = 4(4)^2 + 4 = 68

Отже, точка К не лежить на графіку функції y = 4x^2 + 4.

Отже, графік функції y = 4x^2 + 4 проходить через точки А(1;8) та С(-2;20).