1.Через яку з даних точок проходить графік рівняння 2х – 7у = 9? А) (9;1); Б) (-3;-2); В) (0;2);

Г) (1;-1). 2.Через яку з даних точок проходить графік рівняння х – 9у = 3? А) (21;2); Б) (0;-3); В) (-6;1); Г) (12;-1). 3.Через яку з даних точок проходить графік рівняння 7х + у = 15 ? А) (3;-6); Б) (-2;30); В) (2;2); Г) (-1;23). 4.Через яку з даних точок проходить графік рівняння 2х +5у = 18? А) (3;2); Б) (5;3); В) (14;-2); Г) (0;9).

Ответы на вопрос

Отвечает Ооо Чистый-город.
1. 2х-7у=9
Подставляем точки в уравнения
Получается ответ: Г
2. х-9у=3
Ответ: А
3. 7х+у=15
Ответ: А
4. 2х+5у=18
Ответ: В