Знайти суму перших десяти членів арифметичної прогресії, якщо а1 = 1; а10 = 17.


Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Иван.
Sn= (a1+an)n/2;
S= (1 + 17)10/2= 180/2 = 90.
Відповідь: 90