Спростіть вираз 3(2x^2-2xy+y^2) -2(y^2-1,5x^2). У відповідь запишіть значення якщо х=20,3; у=50,9.

Це срочно. Допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

\displaystyle\mathsf{3(2x^2-2xy+y^2) -2(y^2-1,5x^2)=6x^2-6xy+3y^2-2y^2+3x^2=9x^2-6xy+y^2=(3x-y)^2.}

\displaystyle\mathsf{x=20,3}         \displaystyle\mathsf{y=50,9}

\displaystyle\mathsf{(3*20,3-50,9)^2=100.}

Отвечает Kotova Diana.

3(2x^2-2xy+y^2) -2(y^2-1,5x^2) = 6x^2 - 6xy + 3y^2 - 2y^2 + 3y^2 == 9x^2 - 6xy + y^2 = (3x - y)^2 = (3 * 20.3 - 50.9)^2 = (-10)^2 = 100