6.Знайдіть корені рівняння 36x-x³=0


Ответы на вопрос

Отвечает Приморская Анастасия.

Ответ:

x є {-6; 0; 6}, або

x = -6; 0; 6

Объяснение:

Винесемо х за дужки:

x * (36 - x²) = 0

За формулою скороченного множення a² - b² = (a - b) * (a + b):

x * (6 - x) * (6 + x) = 0

Кожен множник прирівняємо до нуля:

x = 0          6 - x = 0          6 + x = 0

x = 0            x = 6                x = -6