Вирішити систему графічним способом х+у=1 х-у=-3 допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Владислав.

\left \{ {{x+y=1} \atop {x-y=-3} } \right

\left \{ {{y=1-x} \atop {-y=-3-x}} \right\\\\\left \{ {{y=1-x} \atop {y=x+3}} \right

y=1-x  (синя лінія на скріншоті)

┌───┬────┬────┐

│    x   │      2   │    -2    │

├───┼────┼────┤

│    y   │     -1    │     4    │

└───┴────┴────┘

y=x+3  (зелена лінія на скріншоті)

┌───┬────┬────┐

│    x   │      2   │    -2    │

├───┼────┼────┤

│    y   │     5    │      1    │

└───┴────┴────┘

Відповідь: (-1; 2)