Терміново!!! Допоможіть, будь ласка!!! Через яку точку проходить графік лінійного рівняння х-у=5?

а) С(4; 1) б) А(5; 0) в) В(1; 4)

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Ангелина.

x-y=5

C(4;1)

4-1=5

3\neq5

не проходить

A(5;0)

5-0=5

5=5

проходить.

B(1;4)

1-4=5

-3\neq5

не проходить.