9х + 17у = 52 11х - 17у = 28 Лінійне рівняння способом додавання. Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Данил.

Объяснение:

9x + 17y = 52 \\ 11x - 17y = 28

17y = 52 - 9x \\ 11x - 17y = 28

11x - (52 - 9x)  = 28

x = 4

11 \times 4 - 17y = 28

y =  \frac{16}{17}

x = 4