Дано точки А(5; 9) і В(-3;1), які симетричні відносно точки О(х; у). Знайдіть координати точки О.


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Даня.

Ответ:

Объяснение:

А(5; 9) і В(-3;1)         О(х; у)

x=(Xa+Xb)/2=(5+10/2=3

y=(Ya+Yb)/2=(9+1)/2=5

координати точки О ; O(3;5)