Дано варіаційний ряд чисел: 20; 21; у; 23; 24; 26. За яких значень у 1) мода буде дорівнювати 23;

2) медіана буде дорівнювати 22.

Ответы на вопрос

Отвечает Птицын Коля.

Объяснение:

20; 21; y; 23; 24; 26.

1) мода будет равнятся 23, если у=23.

2) медиана будет равняться 22, если y=21.

\frac{y+23}{2}=22\ |*2\\ y+23=44\\y=21.