Знайдіть суму чотирьох перших членів геометричної прогресії (Cn), якщо c2 = 12, Cs = 324?

Допоможіть!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шелевиля Стас.

Ответ:

160

Объяснение:С5=С1*q⁴=324

C2=C1*q=12

q³=324/12=27

q=3

C4 =324/3=108

C1=C2/3=12/3=4

C1+C2+C3+C4 =4+12+36+108=160