СРОЧНО, РОЗВ'ЯЖІТЬ!! 7 КЛАС При якому значенні а рівняння (2+а)×=10: 1. має корінь, дорівнює 5;

2. не має коренів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.

Ответ:

не має кореня

Объяснение:

1.(2+а)х=5

х=5;(2+а)*5=10;2+а=10:5

а=2-2;а=0

2. 2+а=0;а=-2

0*х=10