2. Яке значення є розв'язком рiвняння 3(x + 2) = x + 4 ? A) 0 Б) - 1 B) 4 Г) немає розв'язку;


Ответы на вопрос

Отвечает Сметанников Данил.

Ответ:

Ответ Б) - 1

Объяснение:

3x+6=x+4

3x-x=4-6

2x=-2

x=-1