Допоможіть! 5. Зубчаста камбала може занурюватися взимку на глибину 400 м. Під яким

гідростатичним тиском вона перебуває в цей період? З таблиці густин деяких речовин у рідкому стані брати густину чистої води, відповідь подати у МПа.

Ответы на вопрос

Отвечает Бокач Ярослав.

Дано:

h=400 м

ρводи=1000 кг/м3

g≈10 Н/кг

p-?

Розв'язання:

p=ρgh=1000×10×400=4×10^6 Па=4 МПа

Відповідь:p=4 МПа.