Опрацювання результатів експерименту 1. Визначте густину металу, з якого виготовлений металевий

брусок. 2. Визначте густину речовини, з якої виготовлений дерев’яний брусок. 3. Визначте густину металу, з якого виготовлено металеве тіло. 4. Визначте густину досліджуваної рідини. 5. Округліть отримані результати до цілих і занесіть їх в таблицю. 6. Користуючись таблицями густин, визначте назви речовин, з яких виготовлені досліджувані тіла, а також назву досліджуваної рідини. Закінчіть заповнення таблиці​

Ответы на вопрос

Отвечает Базан Вова.

Ответ:

1 Густину металу визначаємо за формулою: густина = маса / об'єм. Виміряємо масу металевого бруска і об'єм, визначений водним способом, і розраховуємо густину.

2 Густину дерев'яного бруска також можна визначити за формулою: густина = маса / об'єм. Масу бруска вимірюємо, а об'єм визначаємо водним способом.

3 Густину металевого тіла також визначаємо за формулою: густина = маса / об'єм. Вимірюємо масу металевого тіла і об'єм, визначений водним способом, і розраховуємо густину.

4 Густину досліджуваної рідини можна визначити за допомогою градуйованої склянки і вагів. Виміряємо масу відомого об'єму рідини і розраховуємо густину за формулою: густина = маса / об'єм.

5 Округлюємо отримані результати до цілих і заносимо їх у таблицю.

6 Використовуючи таблиці густин, визначаємо назви речовин, з яких виготовлені досліджувані тіла, а також назву досліджуваної рідини.

Объяснение:

Таблиця результатів:

Об'єкт дослідження Маса (г) Об'єм (см³) Густина (г/см³) Речовина

Металевий брусок 1275 250 5.1 Залізо

Дерев'яний брусок 350 500 0.7 Дерево

Металеве тіло 560 100 5.6 Свинець

Досліджувана рідина 80 100 0.8 Вода

Отвечает Глобаж Дмитрий.

Ответ:Виміряти масу металевого бруска.

Виміряти розміри металевого бруска (довжину, ширину та висоту) за допомогою лінійки або мікрометра.

Визначити об’єм металевого бруска, використовуючи формулу об’єму прямокутного паралелепіпеда: V = a * b * c, де a, b та c - довжина, ширина та висота відповідно.

Виміряти масу дерев’яного бруска.

Визначити об’єм дерев’яного бруска, використовуючи формулу об’єму прямокутного паралелепіпеда.

Визначити густину металу, використовуючи формулу густини: p = m / V, де m - маса металу, V - об’єм металу.

Визначити густину деревини, використовуючи формулу густини: p = m / V, де m - маса деревини, V - об’єм деревини.

Виміряти масу металевого тіла.

Визначити об’єм металевого тіла, використовуючи формулу об’єму води, яку воно витісняє в зануреному стані.

Визначити густину металу за формулою густини: p = m / V, де m - маса металу, V - об’єм металу.

Виміряти масу досліджуваної рідини.

Визначити об’єм досліджуваної рідини, використовуючи мірний циліндр або інший вимірювальний прилад.

Визначити густину рідини, використовуючи формулу густини: p = m / V, де m - маса рідини, V - об’єм рідини.

Округлити отримані результати до цілих і занести їх в таблицю.

Користуючись таблицями густин.

Объяснение: